^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Odpłatność 1 luty 2021r.

Ważne informacje dotyczące odpłatności od 1 lutego 2021r. 

Bardzo prosimy o zapoznanie sie z Ogłoszeniem dla Rodziców, a następnie wydrukować Deklarację str. 1 oraz str. 2, wypełnić i dostarczyć do przedszkola do dnia 22.01.2021r. (piątek)

UWAGA RODZICE!

W związku z Uchwałą Rady Miasta Ostrowa Wielkopolskiego z dnia 22 grudnia 2020 roku
Nr XXIX/336/2020, od 01.02.2021 r. będzie naliczana opłata za pobyt dziecka w przedszkolu.

Bezpłatne nauczanie, wychowanie i opieka będzie realizowane w godzinach od 8.00 – do 13.00 a koszt jednostkowy za każdą rozpoczętą godzinę poza czasem bezpłatnego nauczania

i wychowania będzie wynosić 1,00 zł.

Odpłatność będzie naliczana z góry wg wskazanych przez Państwa pełnych godzin pobytu dziecka w placówce.

Deklaracje będą dostępne na stronie internetowej naszego przedszkola oraz w placówce                  od poniedziałku 18.01.2021 r.

Wypełnione deklaracje należy oddać do dnia 22.01.2021 r.

Prosimy również o zapoznanie się ze zmianami w Statucie. Uaktualniony statut będzie dostępny na stronie internetowej przedszkola od dnia 01.02.2021 r.

Zgodnie z Uchwałą Rady Miasta, rodzice dzieci 6-letnich nie ponoszą w/w opłaty.

Ogłoszenie dla Rodziców.

Odpłatność za przedszkole str.1 - Statut

Odpłatność za przedszkole str.2 - Statut 

Deklaracja str. 1

Deklaracja str. 2 

Zbiórka do schroniska w Wysocku Wielkim

Zbiórka do schroniska dla zwierząt w Wysocku Wielkim

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanej przez nasze przedszkole zbiórce karmy i innych rzeczy dla psów i kotów przebywających w schronisku.

Do 23.10 zbieramy przed wejściem do przedszkola:

- karmę ( suchą, mokrą )

- „przysmaki”

- zabawki dla zwierząt

- koce                                                   Serdecznie dziękujemy!!!

Ważne!!! - Uwaga Rodzice!!!

Uwaga Rodzice dzieci Przedszkola nr 15 w Ostrowie Wielkopolskim!

Informujemy, iż w związku z sytuacją epidemiologiczną z dniem 01.09.2020 r. zostaje wprowadzony w naszym przedszkolu rotacyjny system przyprowadzania dzieci do placówki.

Rodzice dzieci z grup I i II - wprowadzają dzieci wejściem głównym - rotacyjne 3 rodziców jednorazowo. Z szatni zabiera dziecko pomoc nauczyciela i doprowadza do sali.

Rodzice dzieci z grup III, IV, V - wprowadzają dzieci wejściem bocznym od strony placu zabaw - rotacyjnie 3 rodziców jednorazowo. Z szatni zabiera dziecko pomoc nauczyciela i doprowadza do sali.

Rodzice dzieci z grup VI, VII, VIII (oddziały w budynku Szkoły Podstawowej nr 9) - wprowadzają dzieci wejściem bocznym od strony boiska, pierwsze drzwi - rotacyjnie 3 rodziców jednorazowo. Z szatni zabiera dziecko pomoc nauczyciela i doprowadza do sali.

Odbiór dzieci - pomoc nauczyciela doprowadza dziecko do szatni i przekazuje rodzicom.

Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego - zachowanie odstępu społecznego 1,5m, konieczność posiadania przez rodziców maseczki oraz przestrzeganie harmonogramu.

Wytyczne przeciwepidemiczne GIS

Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z 25 sierpnia 2020 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 – IV aktualizacja

wydane na podstawie art. 8a ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 59, oraz z 2020 r. poz. 322, 374, 567 i 1337)

Read more: Wytyczne przeciwepidemiczne GIS

Ważne!!!

Szanowni Rodzice!

Już 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Ze względu na sytuację pandemiczną w kraju rozpoczynamy go w reżimie sanitarnym. W związku z tym proszę rodziców o zapoznanie się z aktualną procedurą zapewnienia bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem wystąpienia COVID-19 w Przedszkolu nr 15 w Ostrowie Wielkopolskim. Procedura dostępna jest na stronie głównej przedszkola.

Ze względu na bezpieczeństwo prosimy o przestrzeganie ustalonych zasad. Liczymy na Państwa współpracę i wyrozumiałość. Będziemy się starać w miarę możliwości, aby dzieci dobrze czuły się w przedszkolu i były bezpieczne.

Decyzję o posłaniu dziecka do przedszkola w okresie pandemii i związanymi z nią warunkami pozostawiamy Państwu. Prosimy tylko tych Rodziców, którzy nie zdecydują się przysłać dziecka od 1 września do przedszkola o przekazanie nam jak najszybciej takiej informacji drogą mailową lub telefonicznie.

 Procedura zapewnienia bezpieczeństwa 1.09.2020r. 

Załącznik nr 6 - Instrukcja przyprowadzania i odbierania dzieci podczas pandemii.

Załącznik nr 2 - Oświadczenie/deklaracja Rodziców.

Copyright © 2013. Przedszkole nr 15 Rights Reserved.