^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dzień Kundelka

W piątek 23 października dzieci z gr. VI obchodziły w grupie DZIEŃ KUNDELKA przypadający na dzień 25 października. Pomimo, że jest to święto z rzędu nietypowych, to jest ono wyjątkowo pouczające. Zwraca uwagę na los najlepszego przyjaciela człowieka, jakim jest niewątpliwie pies. Dzieci wesoło bawiły się przy piosenkach, odgadywały zagadki, żywo uczestniczyły w zabawach ruchowych. Po wysłuchaniu bajki terapeutycznej „Smutasek” J. Bot w niejednych oczach pojawiła się łezka. Potem przyszedł czas na pracę plastyczną. Każde dziecko wykonało swojego kundelka, wykorzystując do tego gazety i resztki kolorowych kartek. Pozdrawiamy naszego ulubionego „kundelka” Morisa!

Dzień Chłopaka - 30.09.2020r.

Kochani Chłopcy Ci mali i Ci trochę więksi..................:) :) :)

Z okazji waszego Święta życzymy Wam:

zabaw szalonych,

snów kolorowych,

przygód wspaniałych, 

przyjaciół doskonałych, 

góry słodkości,

mnóstwo radości!!!

Akcja "Sprzątanie Świata 2020r."

W tym roku już po raz 27 Fundacja Nasza Ziemia będzie koordynować największą polską akcję ekologiczną: Sprzątanie świata – Polska, która przebiegać będzie pod hasłem „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”.

Nie zapominajmy, że Ziemia to nasz wspólny dom, o który wszyscy powinniśmy dbać. Zachęcamy do prawidłowej, odpowiedzialnej segregacji plastiku w gospodarstwach domowych oraz do rezygnacji z plastiku tam, gdzie jest to możliwe. W dzisiejszych czasach trudno jest wyeliminować plastik z naszego codziennego życia, ale możemy zminimalizować jego szkodliwy wpływ na nasze zdrowie. Zwracając uwagę na oznakowanie opakowań i stosując się do poniższych najważniejszych zasad jesteśmy w stanie poprawić jakość naszego życia:

– przechowuj żywność wykorzystując do tego celu opakowania oznaczone cyfrą 2 (HDPE) oraz 5 (PP), pozostałe plastiki możesz oddać do recyklingu,

– nie używaj ponownie butelek PET,

– nie podgrzewaj w mikrofalówce żywności w opakowaniach zawierających bisfenol (grupa 7), nie wlewaj do nich gorących płynów i nie zmywaj takich opakowań w zmywarce.2 (HDPE) oraz 5 (PP), pozostałe plastiki możesz oddać do recyklingu.

Dzieci z naszego przedszkola, włącza sie w akcję 21.09.2020r. sprzątając najbliższe sobie otoczenie czyli salę zajęć oraz ogród przedszkolny segregując śmieci do odpowiednych pojemników. 

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dzisiaj Święto Przedszkolaka - Wielki dzień poprostu

Roześmianych i szczęśliwych - Dziewczynek i Chłopców.

Naszym cudownym przedszkolakom z okazji zbliżającego sie swięta Życzymy samych cudownych chwil wypelnionych zabawą i nauką,ekscytującymi doświadczeniami naukowymi, które płyną z odkrywania tajemnic otaczającego nas świata. Niech każdy dzień spędzony w przedszkolu z koleżankami i kolegami będzie wypełniony uśmiechem i radością.

Zapraszamy do galerii zdjęć, aby zobaczyć jak minął im ten wspaniały dzień:)

Copyright © 2013. Przedszkole nr 15 Rights Reserved.