^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Bajki, baśnie, bajeczki" - konkurs w Przedszkolu nr 11 - reprezentantka grupy VII

W piątek 28.02.2020 Alicja Kuchta z grupy VII reprezentowała nasze przedszkole w konkursie "Bajki, baśnie, bajeczki" w Przedszkolu nr 11. Alicja wykazała się ogromną wiedzą na temat baśni i legend. Znała odpowiedzi na wszystkie pytania, zagadki, bezbłędnie wykonywała zadania. Za udział otrzymała dyplom oraz nagrodę. Gratulujemy!

Historie klockiem pisane - wystawa klocków Lego w Muzeum Miasta Ostrowa Wlkp.

Dnia 26.02.2020 r. przedszkolaki z grupy 6 i 8 wybrały się na spacer do Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Pierwsza obejrzana przez dzieci wystawa to "Historie klockiem pisane". Wystawa autorskich budowli z klocków Lego Członków Stowarzyszenia ZBUDUJEMY TO. Następnie dzieci udały się do Muzeum 3D na parter, gdzie poruszały się ulicami dawnego Ostrowa.

Konkurs kulinarny Master Chef Junior

Dnia 25. 02.2020r. w Zespole Szkół Usługowych odbył się konkurs kulinarny Master Chef Junior organizowany przez Przedszkole 16. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy na temat zdrowego odżywiania, promowanie sztuki kulinarnej, zachęcanie do wdrażania prawidłowych nawyków żywieniowych. Nasze przedszkole reprezentował Filip Pietryk z grupy 8 z wychowawcą panią Agnieszką Kurzeją. Filip zaproponował jury na zdrowy podwieczorek: " Mus owocowy pod kukurydzianą pierzynką". W pracy dzieciom pomagali uczniowie szkoły usługowej, początkowy stres szybko minął i wszystkie potrawy wyglądały wspaniale. Na zakończenie, po degustacji potraw, dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Gratulujemy!!!

Copyright © 2013. Przedszkole nr 15 Rights Reserved.