^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Artykuły

Nauczanie zdalne

Drodzy Rodzice!

Ze względu na zarządzenie MEN o zdalnym nauczaniu przygotowaliśmy dla Was i Waszych Pociech zestaw źródeł i pomysłów na każdy kolejny tydzień, z których można skorzystać podczas zabaw z dzieckiem.

Nie zapominajmy jednak o ćwiczeniu samodzielności, umiejętności komunikacji, czy panowania nad emocjami – to w praktyce nasza codzienność. Wolny czas nazywany nudą może być szczególną okazją do odkrywania swojej kreatywności, umiejętności planowania działań. Pytania dziecka rozwijają w naturalny sposób rozwój słownictwa ,umiejętność wypowiadania się, poszerzają wiedzę .

Życzymy dużo zdrowia oraz mile spędzonych chwil w rodzinnej i domowej atmosferze oraz proponujemy działania zgodne z zaplanowaną tematyką.

W każdej zakładce z numerem grupy znajdują się tematy tygodniowe oraz zadania i zabawy do wykonania zgodne z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego - zachęcamy do zaglądania w nie i wykonywanie zadań, które przygotowały nauczycielki poszczególnych grup.

Przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla naszych Przedszkolaków i dla Państwa

życząc przede wszystkim zdrowia

Dyrektor przedszkola

Małgorzata Olejniczak - Hyla

...............................................................................................................................................................................................................................................

POMOC PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA
Zainteresowani wsparciem/pomocą pedagogiczną rodzice/opiekunowie prawni mogą się kontaktować drogą telefoniczną z Agnieszką Kowalską pod numerem telefonu:
731-429-564
która pełni dyżur w każdy piątek w godzinach od 10.00 – 12.00
(wyjątek 30 kwietnia br. - czwartek - od 10.00 - 12.00)
Została też utworzona nowa skrzynka mailowa: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Codziennie pełni tam dyżur p. Agnieszka Kowalska udzielająca informacji i wsparcia dla rodziców.
W zakładce Pomoc psychologiczno-pedagogiczna znajdą Państwo ciekawe informacje dotyczące rowoju dziecka, ciekawe pomysły na zabawy z dzieckiem i wiele innych ciekawostek, które będą systematycznie aktualizowane i uatrakcyjniane.
Drodzy rodzice
Jeśli jest potrzeba konsultacji z panią logopedką oraz pedagogiem specjalnym proszę o taką informację poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy do mnie.
Agnieszka Kowalska
 
Copyright © 2013. Przedszkole nr 15 Rights Reserved.